Nerelerde Satıştayız

Four Seasons Hotel Bosphorus Gift Shop

Aslen tarihi Atik Paşa Konağı olan ve İstanbul’un en merkezi bölgelerinden Beşiktaş’ta Çırağan Caddesi üzerinde yer alan Four Seasons Hotel Bosphorus, benzersiz atmosferiyle olduğu kadar tarihi niteliğiyle de dikkat çekici. İstanbul’un en güzel noktalarından birinde, Boğaza olan hakimiyeti ile benzersiz bir mekan olan otelin içinde yer alan, İstanbul’a ait hediyeseçimlerinde rehber niteliğinde olan Gift Shop, konuklarına çok özel hediye seçenekleri sunuyor. Özlem Tuna markası olarak Four Seasons Hotel Bosphorus’un mağazasındayız…

Adres: Yıldız Mh., Çırağan Caddesi No:28, Beşiktaş / İstanbul
http://www.fourseasons.com/bosphorus/

 

Selda Okutan Jewelry Design Studio & Gallery

Tasarımı bir yaşam biçimi olarak benimsemiş ve bu yaşam tarzını da açtığı galeriye de yansıtmış olan tasarımcı Selda Okutan’ın eğitimide takı tasarımı üzerine… Galerisinde kendi tasarladığı takıların yanı sıra, farklı tasarımcıların ürünlerini de sergiliyor. Hem atölye hem de sergi alanı olarak kullandığı Karaköy’deki galerisinde Özlem Tuna markasının pek çok tasarımınıgörebilirsiniz.

Adres: Kemankeş Mah. Ali Paşa Değirmeni Sok.
No: 10/a Tophane
http://www.seldaokutan.com/

 

CerShop

 

CerModern bünyesinde 120 metrekare alanda hizmet veren CerShop, Türkiye’nin ve dünyanın farklı bölgelerinden, farklı alanlarda adından söz ettiren tasarımcıların özel tasarım ürünlerini sunuyor.

Adres: Altınsoy Cad. No:3 06101 Sıhhıye, Ankara, Türkiye
http://cermodern.org/

Bir cevap yazın