İstanbul Design Week’de Tasarım Dünyası İstanbul Martıları’nın Kanatlarına Oturdu

İstanbul’un simgesi olan martıların, kolye, küpe, kol düğmesi ve yüzük gibi mücevherler ile üzerimizde taşıdığımız şıklığa bürünen tasarımlarımızdan esinlenen Kale tasarım dergisi için, Tarihi Galata Köprüsü’nde 2005 yılından beri düzenlenen İstanbul Design Week’e özel banklar tasarladık.

Kale Grubunun bir yayını olan tasarım dergisinin, dergi okuma bankı olarak düşündüğü bu banklar 3 farklı modelde üretildi. Fuar boyunca ziyaretçiler tasarım dergilerini alarak bu banklarda dergi okuma keyfine vardılar.

İstanbul Design Week:
28 Eylül – 02 Ekim 2011 tarihleri arasında Eski Galata köprüsünde gerçekleşen İstanbul Design Week, uluslararası tasarımcılar ve yabancı medyanın ilgisiyle Türkiye ve tasarım kültürünü tüm dünyaya tanıtmayı amaçlıyor. Her yıl Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen moda ve endüstriyel tasarımcıları ile tasarım sektöründeki teknoloji, yaratıcılık ve son trendleri tek bir çatı altında toplayan İstanbul Design Week, mimari yapısıyla binlerce yıllık kültürlerin iç içe geçtiği tarihi Galata Köprüsünde çeşitli sergi, workshop ve seminerler ile tasarım dünyasını buluşturmaya devam ediyor…

İstanbul Martıları Koleksiyonunu görmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın