Bazı Anneler Farklı

Bilindiği gibi mayısın ikinci pazarıdır Anneler günü. Yani bu yıl 8 Mayısa denk geliyor… Giderek yaklaşıyor. Herkes annesi için bir hediye arayışında tabii. Ne alırsak alalım biliyoruz ki onlar için çok değerli olacak.

Bütün anneler değerlidir. Özeldir, eşsizdir… Ama bazı anneler biraz daha farklıdır. Bazıları daha havalıdır mesela. Ya da bazıları daha mistiktir. Bazıları daha özgür ruhluyken bazıları daha klasiktir, şıktır.

Biz de bu annelerimiz için hediye önerilerimizi hazırladık.

Havalı anneler için kairos kıvrım yüzüğümüzü öneriyoruz. Modern dokunuşları olan çarpıcı bir tarza sahip. Eğer havalı bir anneniz varsa bu yüzüğü çok sevecektir.

Benim annem bir kuş gibi özgür ruhludur, diyorsanız da İstanbul Martıları koleksiyonumuzdan bir yüzük sunuyoruz sizlere.

Lale Devri koleksiyonundaki yüzüklerimiz ise tam da klasik anneler için. Lale tarihimizin bütün dönemlerinde vazgeçilmez, klasik bir imge olduğu için laleden esinlenerek tasarlanan bu yüzükler de klasik bir tarza sahip.

Mistik bir anneniz mi var? Hediye konusunda işiniz biraz zor olabilir. Ama bizim onlar için de oryantal bir tarza sahip Hayal Kapıları koleksiyonumuz var. Renkli Hayaller isimli yüzüğümüzebakmadan hediye almayın.

Sunduğumuz yüzüklere bakarken diğer ürünleri de incelemenizi tavsiye diyoruz. Belki aradığınız iki çift fincan ya da şık bir lokumluktur. Bakmadan karar vermeyin!

Şimdiden bütün annelerin Anneler Günü kutlu olsun!

Keyifli bir anneler günü geçirmeniz dileğiyle…

Bir cevap yazın