ZAMANSIZ MÜCEVHERLER / TASARIM ÜRÜN

ZAMANSIZ MÜCEVHERLER / TASARIM ÜRÜN

Söz konusu güzellik olunca biz kadınlar hem çok hassas hem de çok seçici oluyoruz. Kendimize yakışan ve bize özel hissettiren her türlü aksesuara sahip olmak isteriz. Mücevherler ise tüm kadınların vazgeçilmezi. Farklı zamanların getirdiği trendlerle kullandığımız mücevherler de değişiklik gösteriyor. Bu çok doğal, gördüğümüz yeni tasarımlar aklımızda kalıyor. Onları denemek ve kullanmak istiyoruz. Özel tasarım aksesuarlar, kadınlar olarak ilgimizi en çok çekenler arasında geliyor. Mücevher tasarımı konusunda özel anlamı ve tasarımı olan takı ve aksesuarlara sahip olmak biz kadınlar için çok güzel bir durum.

 

 

Taktığımızda kendimizi iyi hissettiren yüzükleri, küpe ve kolyeleri kullanmayı seviyoruz. Bize hissettirdiklerinin yanında kullandığımız mücevherin kişiye özel mücevher tasarımı olması ve bu mücevherlerin bir hikayesinin olması, sevdiğimiz bir kişiden bize hediye gelmesi ya da büyüklerimizden bize kalması, o yüzüğü veya bileziği kullanmak yoluyla yüklediğimiz değer de artıyor. Kullandığımız takıların kişiye özel mücevher tasarımı olması, bize hediye eden kişinin yüklediği değerle birlikte, sahip olduğumuz mücevher zamansızlaşıyor. Zamansız bir objeye sahip olmak ve onu üzerimizde taşımak bize kendimizi daha özel hissettiriyor.

 

 

Biz ise özel tasarım aksesuarlarımız ile size çok özel hissettirebilecek mücevher tasarımları yapıyoruz. Özellikle kişiye özel mücevher tasarımı yaparak kolye ve bilezik gibi birçok aksesuar üretiyoruz. En sevdiklerinize armağan edebileceğiniz özel tasarım aksesuarlar, kişiye özel mücevher tasarımı ve takı tasarım modelleri gibi pek çok seçenekler sunuyoruz.

‘’ Journey To The Moon ‘’ Özlem Tuna’nın tasarladığı Ay’ın farklı şekillerini anlatan kolye tasarımlarımız da zamansız olsun istiyoruz. Özel tasarım aksesuarlar kategorisinde zamansız olma özelliği ile öne çıkan Journey To The Moon serisi, mücevher tasarımı konusunda zamanın önüne geçiyoruz. Özel tasarım kolyelerimizi, sizin için özel olan kişilere hediye edebilirsiniz ya da kendinize zamansız bir hediye almak isterseniz bu serimizden özel tasarım bir kolye alabilirsiniz.