en özel öğretmenler için en özel tasarımlar

EN ÖZEL ÖĞRETMENLER İÇİN EN ÖZEL TASARIMLAR

EN ÖZEL ÖĞRETMENLER İÇİN EN ÖZEL TASARIMLAR

Öğretmenler hayatlarımızın en önemli aktörleridir, öyle ki çoğu ailemizden çok daha fazla etkilemiştir hayat yolumuzun şekillenmesini. Özellikle ilkokul çağında, öğrencilerinin özelliklerini iyi anlamış bir öğretmen bir heykeltraş gibi çalışıp, öğrencilerinin içindeki ışığı çıkartır. Yani öğretmenler, bu dünyanın çok önemli sanatçılarıdır. Ruhlarına, geleceklerine şekil verirler o nadide çocukların. İlmek ilmek işlerler ve her birini ayrı bir sanat eseri gibi tasarlarlar, her biri kendi şahsına münhasır bireyler yetiştirirler.

Bu sebepledir ki, öğretmenler günü pek kıymetlidir ve bu kıymete yaraşır şekilde hatırlanmaları, bu kıymete uygun özende gönülleri alınıp yüzleri güldürülmelidir.

Peki öğretmenler günü gelip çattığında ona bu sevgi ve saygımızı daha somut bir şekilde gösterebileceğimiz bir hediye nereden bulacağız? Her gün farklı bir dünyanın kapılarını bize aralayan öğretmenlerimiz için öğretmenler gününde alınabilecek en güzel, en özel hediye fikirlerini sizin için yazdık.

Nostalji Kutusu

Günler, yıllar hızla gelip geçiyor. Hemen her yetişkin insan geçmişte yaşadığı güzel anıları hatırlatan herhangi bir objeyi görünce çok mutlu oluyor. Öğretmeniniz için geçmiş günlerin anısına, çocukluğunu yaşadığı yıllara özel, yiyecek ya da oyuncakların bulunduğu bir nostalji sepeti hazırlayabilirsiniz. Emin olun bu sepeti hayatı boyunca saklayacaktır.

Evine Enerji Katacak Objeler

Kendileri minik ama anlamları büyük, tam da öğretmeninizin beğeneceği tasarım ev objeleri alabilirsiniz. Bu objeler, şekerlik, tütsülük, şamdan ya da tasarım bir vazo olabilir. El yapımı tasarım ev objelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Baskılı Bez Çanta

Elde yapabileceğiniz bu çanta, öğretmeniniz için günlük hayatında kullanabileceği oldukça kullanışlı bir aksesuar olabilir. Bunun için öncelikle sade bir bez çantaya ihtiyacınız olacak. Sonraki aşamada ise istediğiniz renkte bir kumaş boyası almalısınız. Daha sonra elma ya da patates kullanarak boyama işlemine geçebilirsiniz. Son aşamada ise boyayarak hazırladığınız bu çantayı kuruması için düz bir zeminde bekletmeniz gerekecek. Çantanın kurumasıyla öğretmenler için el yapımı hediyeniz verilmek üzere hazır hale gelecektir.

Özel Tasarım Kahve Seti

Gönül de en çok kahve ile alınır, ne demiş atalarımız” Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır” Bu hatır kahvenin öğretmenlerimize özel tasarlanmış fincanlarda sunulmasıyla katlanarak artar. Kahvesini her eline aldığında emeğinin karşılığını, vefayı, dostluğu, kadirşinaslığı düşünüp uzaklara bakarak gülümsetelim öğretmenlerimizi.

Acı kahvelerde, tatlı sohbetlerde buluşalım öğretmenlerimizle, özel tasarlanmış kahve setleri ile…

Öğretmeniniz kahve içmeyi seven biri ise kahve fincanı seti onun için çok uygun bir hediye olabilir, özel tasarım kahve seti alabilirsiniz. El yapımı olarak tasarlanan ve her tasarımın bir anlamı olan bu kahve seti en özel öğretmen için en özel hediyelerden biri olabilir.

Öğretmenler günü hediye fikirleri

Ve Tabii ki En Güzel Çiçeklerden Bir Demet

Çiçekler öğretmenler için ne kadar klasikleşmiş de olsa, aynı zamanda en sevdikleri hediyeler arasındadır. Öğretmeninizin en sevdiği çiçeklerden kocaman bir demet yapabilirsiniz. Ya da bir çiçek sepeti hazırlayarak ona sunabilirsiniz hediyelerinizi.

 

Gülsevim Kahraman