ÖZEL TASARIM KURUMSAL HEDİYELERİNİZ HAZIR!

ÖZEL TASARIM KURUMSAL HEDİYELER

Firmaların kurumsal kimliğine uygun; firmaya / markaya özel, değerlerini yansıtan hediye, fikir, aksesuar veya  ürün tasarım konusunda yaratıcı çözümler geliştirip üretiyoruz.

Süreç; kuruma yönelik kavramsal temanın belirlenmesi ile başlayıp ürünlerin üretiminden sunum şekline ve ambalajına dek sürüyor.

Kurumsal Hediye Seçenekleri

 

Kurumların ihtiyacına yönelik belirlenen konseptler netleştirildikten sonra özgün ürün seçenekleri tasarlanma aşamasına geçilmektedir. Firmanın teklif ettiği bütçeye bağlı kalınarak hazırlanan tasarım alternatifleri, değerlendirilmesi üzerine firma/marka tarafına sunulmaktadır. Firma tarafından seçilen ürünün, üretim aşamasından sunum aşamasına kadar geçen tüm süreç takibimiz altında gerçekleşmektedir. Firmanın belirlediği kurumsal hediyelik ürünler ile ilişkilendirilmiş yan ürünler, gerekli durumlarda tarafımızca tedarik edilerek sürece dahil olmaktadır. Ürünler üretim sürecindeyken, ürün kimlik kartları hazırlanır ve ambalaj çözümleri üretilir. Üretimi tamamlanan ürünler özenle ambalajlanır, ürün kimlik kartları eklenir ve kullanıcıya iletmek adına kargo ve elden teslim seçeneği ile ulaştırılır.

Özlem Tuna Özel Tasarım Kurumsal Hediye Seçenekleri

Kurumsal iletişimi sağlamak adına belirlenen en özel kurumsal hediyeler için en özel tasarım ürünler geliştirilmektedir. Kurumlar arası iletişimde kullanılmak üzere tasarlanan kurumsal hediye seçenekleri ile tüm ihtiyaçlarınız tarafımızca karşılanmaktadır. Kurumsal kimliğinize uygun hediye alternatifleri, sevdikleriniz için ilk iş günü hediye örnekleri gibi diğer ürünler belirlediğiniz konsept ve bütçe üzerinden tasarlanabilmektedir.

Sevdiklerinizi özel hissettirmek için, özel tasarım hediyeler seçin. Daha fazlası için Online Satış kanalımızı inceleyebilir, zevkinize en uygun tasarımı seçebilirsiniz.

 

Firma ve kurumlar için özel hediye tasarım için bizimle bağlantıya geçebilirsiniz:

info@ozlemtuna.com  0212 5279285